מצלמות אבטחה

מערכות כריזה וסאונד

פתרונות כריזה וסאונד

קיימים כמה הבדלים משמעותיים בין מערכת סאונד למערכת כריזה. למשל, בבית פרטי אין צורך במערכת כריזה. לעומת זאת מערכת סאונד מרכזית מוסיפה הרבה מאוד צבע ורגש לחיים.

פתרונות כריזה וסאונד לעסקים.


PA System / מערכת כריזה

מערכת כריזה

מערכת כריזה היא דבר הכרחי למפעלים, בתי ספר, מרכזי קניות ומקומות אחרים בהם יש התקהלות רבה של אנשים. מערכת כריזה משמשת בעיקר למוזיקת רקע , הודעות פרסומיות והודאות חרום. לעיתים קרובות רשויות דורשות מבעלי עסקים להתקין מערכת כריזה בחרום שמחוברת למערכת לגילוי אש.

קיים מגוון רב של מערכות אלו בשוק. חשוב להתאים מערכת לצורכי העסק. למשל, יש מערכות עם חלוקה למספר אזורי כריזה. זה מאוד יעיל במפעלים בהם יש משרדים ואולם עבודה. גם במקרים בהם יש לעסק מספר מחלקות. אפשר לכרוז במחלקה אחת בלי להפריע לעובדים במחלקה אחרת. בזמן אזעקת אש במפעלים גדולים בהם קיימים מספר מבנים אפשר לפנות עובדים ממבנה הרלוונטי בלי להפסיק את עבודתם של העובדים במבנים אחרים.

מערכת סאונד\הגברה

מערכת סאונד\הגברה

מערכת הגברה משמשת בעיקר להשמעת מוזיקה ברמת איכות גבוהה. יש עסקים שבהם מוזיקה היא מרכיב עיקרי באווירה. לדוגמה: ברים, מועדוני ריקודים, אולמי אירועים וכד'. בעלי עסקים אלו בד"כ נעזרים בחברות המתמחות במערכות הגברה. אך יש גם בעלי עסקים שמנסים לחסוך ואחר כך משלמים על זה ביוקר רב, עד כדי פשיטת רגל. הרי לא תרצו לבוא פעם נוספת לבר שבו במקום מוזיקה איכותית שמעתם בעיקר רעשים שהפריעו לכם ולחברכם ליהנות מאווירה.

בנוסף למערכות הגברה מורכבות ויקרות, קיימות גם מערכות יותר פשוטות וזולות. הן מיועדות בעיקר לעסקים קטנים, בהם מוזיקה משמשת בעיקר ליצירת אווירה נעימה. לדוגמה: מסעדות, בתי קפה, חנויות, מרפאות, מספרות וכד'. לכל עסק אפשר להתאים סגנון מוזיקלי בהתאם לאווירה במקום. חשוב לזכור שמוזיקה מוסיפה המון לחוות הקניה.

© SECUTECH I.L. - כל הזכויות שמורות