מצלמות אבטחה

גילוי אש

פתרונות גילוי אש לבית פרטי/דירה ולבית עסק

פתרונות לדירה או בית פרטי.


מערכת לגילוי עשן זו מערכת שמתריע על דליקה בשלבים מוקדמים מה שנותן לאנשים הנמצאים בסביבה זמן תגובה מספיק על מנת לכבות את הדליקה או לפחות להימלט מהמקום המסוכן למקום בטוח יותר. במקרא של שריפה בלילה מערכת לגילוי עשן זה הדבר היחיד שיכול להציל משפחה שנמצאת בתוך הבית ולמנוע אסון כבד.

יש לכם אזעקה בבית?

כמעט בכל מערכת אזעקה מודרנית יש אופציה להוספת גלאי לגילוי אש. אז אם יש לכם כבר אזעקה, מומלץ מאוד להוסיף גלאי לגילוי אש. תבדקו באילו מקומות יש לכם סכנת דלקה ותמקמו שם את הגלאי. כמובן שרצוי לכסות את כל החדרים ומטבח. אין מוסג כזה "להגזים בבטיחות", במיוחד כאשר מדובר ברכושינו בבני משפחתינו.

פתרונות לעסקים.


חברת סקיוטק איי.אל. טכנולוגיות מתקדמות בע"מ מתמחה במתן פתרונות לעסקים בתחום גילוי אש\עשן. אנו בונים מערכת מותאמת אישית לכל לקוח. החל מתכנון המערכת, דרך התקנה באתר הלקוח, הרצה, בדיקה,הדרכת הלקוח, שרות ואחריות מקיפה.

בשנים אחרונות מכבי אש מחייבים עסקים להתקין מערכת לגילוי אש\עשן. לרוב הם דורשים גם מעבר בדיקה של מכון התקנים הישראלי. מתקינים ומנהלי פרויקטים בחברת סקיוטק איי.אל. עוברים הכשרה מתאימה ומתעדכנים בתקנות חדשות על מנת לתת פתרון אידיאלי ללקוחות וגם לעמוד בכל הדרישות של מכון התקנים ושל מכבי אש.

רכזת צופר לחצן גלאי
© SECUTECH I.L. - כל הזכויות שמורות