מצלמות אבטחה

אזעקות קוויות ואלחוטיות

פתרונות של אזעקה קווית ואלחוטית

פתרונות לעסקים.


פתרונות לעסקים תלויים בשני גורמים:
1.דרישות חברת ביטוח. רצוי קודם כל לקבל פירוט דרישות מחברת ביטוח ורק לאחר מכן לפנות לחברה המבצעת. אנו בחברת סקיוטק איי. אל. יכולים לתת לכם פתרון בהתאם לכל דרישה. בהעדר דרישה מחברת ביטוח נוכל לבנות מערכת מותאמת לדרישות המיגון שלכם.

2.דרישות מיגון ייחודיות לעסקכם. לכל עסק יש אזורים יותר מאובטחים ופחות מאובטחים. חברת סקיוטק איי. אל. מתמחה במתן פתרונות ייחודיים ומותאמים במיוחד לכל עסק.

פתרונות לדירות ובתים פרטיים.


שאלה הכי נפוצה הקשורה לאזעקות היא איזו מערכת עדיפה, קווית או אלחוטית?:
באופן כללי אין הבדל רב בין התועלות המתקבלות עבור בני הבית, אם יש להם מערכת אזעקה קווית או מערכת אזעקה אלחוטית. כאשר המערכת אמינה ההחלטה בין קווית או אלחוטית נופלת תמיד בשאלה האם יש תשתית מתאימה להתקנת מערכת קווית או לא.

אזעקה קווית

מהן יתרונות של אזעקה קווית?

במצב בו הבית עדיין נמצא בשלב השלד או בשיפוץ מאסיבי עדיף להשתמש במערכת קווית. כאשר החשמלאי עוד לא סיים להעביר צנרת לא תהיה בעיה להעביר צנרת נוספת לטובת אזעקה קווית. למרות התקדמות הטכנולוגיה מערכת קווית עדיין יותר אמינה ממערכת אלחוטית. גם מבחינת עלויות היא זולה משמעותית ולא דורשת החלפת סוללות באביזרים.

אזעקה אלחוטית

מהן יתרונות של אזעקה אלחוטית?

מערכת אלחוטית היא פתרון אידיאלי למצב בו אין תשתית קיימת לאזעקה ו אין אפשרות לקדוח ולחצוב בקירות . גם בדירות שכורות זה פתרון מצוין. תמיד יש אפשרות לפרק את המערכת ולהרכיבה בדירה חדשה במהירות ובלי צורך בחיווט וצנרת. כמו כן ישנה אפשרות להוספת והזזת אביזרים בקלות ובמהירות ללא צורך בהעברת כבלים נוספי. למערכת אלחוטית יש אפשרות לחבר לחצן מצוקה אלחוטי. זה מאוד רלוונטי לאנשים מבוגרים שנשארים בבית ללא השגחה.

© SECUTECH I.L. - כל הזכויות שמורות